My place to relax. Chillout!: ZACZNIJ TUTAJ

ZACZNIJ TUTAJ


Cześć! Bardzo się cieszę, że tu jesteś i mogę Cie gościć w swoich skromnych progach. Zrobię wszystko aby Cie uszczęśliwić i mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. 

No dobrze, ale skoro tu jesteś to znaczy, że prawdopodobnie szukasz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania lub potrzebujesz dobrej porady. Na blogu tworzę dla Ciebie, więc rozsiądź się i czuj się jak u siebie. Postaram się aby poziom Twojej motywacji i jakości życia wzrósł (nawet jeśli o tym nie wiesz) tak będzie! Dlatego na blogu piszę o wszystkim, o czym sama chciałabym przeczytać i czytam - wszystko oparte jest na moich doświadczeniach, dzięki czemu poinformuje Cie co lepiej robić, co odpuścić lub co warto zmienić.

Tematyka bloga:


  1.  SOCIAL MEDIA - czyli wszystko co jest związane z profilami społecznościowymi. Porady i strona techniczna wszystkich social mediów. Jak zaistnieć na Instagramie, jak zachęcić czytelników do obserwowania bloga, jak pisać dobre teksty.
  2. ŻYCIE EMIGRANTA - o tym jakie jest życie na obczyźnie, co warto robić i czego się przestrzegać. Opowiadam o miastach Wielkiej Brytanii z punktu turysty, o nauczaniu w szkołach czy o poziomie medycyny w tym kraju. Nie omijam również tematów zachowania różnych obcokrajowców w tym państwie.
  3. RECENZJE - książki, filmy, muzyka, przepisy i wszystko to czego miałam możliwość spróbowania i sprawdzenia ze swojego punktu. Opisuje co warto przeczytać (moim zdaniem) a co pominąć szerokim łukiem. Recenzje z każdej dziedziny.
  4. KREATYWNY DOM - czyli robótki ręczne tzw. "diy". Przedstawiam wpisy o tym jak tanim kosztem udekorować mieszkanie, stworzyć oryginalny prezent dla bliskiej osoby czy zagospodarować odrobinę wolnego czasu.
  5. O TYM SIĘ NIE MÓWI - piszę o tematach, które wśród ludzi są przyciszana i które schodzą na dalszy plan. Opowiadam o ludziach, życiu, problemach i wszystkim tym o czym Ty chcesz czytać. Jednak w tej dziedzinie daje również porady jak czerpać radość z życia i podbudowuje do działania
  6. MOTYWACJA - motywuje w słowach i zdjęciach. Zdaje sobie sprawę, że każdy miewa gorszy czas, dlatego ja przychodzę z pomocą i staram się podtrzymywać na duchu. Motywuje, ale również działam - z Tobą krok w krok!

Oprócz tych kluczowych podpunktów piszę o tym, o czym dusza zapragnie. Jeżeli jest jakiś temat, który chętnie przeczytasz albo jesteś ciekaw mojej opinie to napisz mi w mailu o tym: coosure@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz