19 cze 2017

Fotomix ➵ makroWitajcie! :)
Wraz z początkiem czerwca obiecywałam częstsze blogi, nawet w ilości jakiej jeszcze nie było - a tym czasem ponownie się usprawiedliwiam. Natłok obowiązków oraz zwiększone godziny pracy nie pozwalają mi na to by tu być - jednak z końcem czerwca a początkiem lipca wszystko powinno wrócić do normy. Dlatego dzisiaj przychodzę z wpisem, który miał być już jakiś czas temu. W końcu kto nie lubi zdjęć, prawda? A mnie naszło akurat na te w stylu "makro" :)

Zdjęcia robione telefonem - tradycyjnie ochota na zdjęcia naszła, ale sprzętu nie było. Nie są to profesjonalne fotografie, ale uwielbiam zdjęcia makro w każdym wydaniu. Być może jak znajdę odrobinę więcej czasu, to wybiorę się na porządną sesję.
Generalnie co u mnie? Praca, praca, praca. Tak jak wspomniałam na początku zwiększyły nam się obowiązki, godziny oraz większa ilość dni, w których jestem w pracy.. więc czasu na cokolwiek innego naprawdę mam mało. Do tego obowiązki domowe czy inne zajęcia. Choć mam nadzieję, że będę tutaj przynajmniej codziennie zaglądać. Mam przygotowanych kilka wpisów oraz stale będę tworzyć nowe co uprości mi funkcjonalność w blogosferze.

Co myślicie o takiej serii wpisów na blogu?
I co u Was słychać? ☺


Wiem, że większość osób, które mają swoje blogi są o tematyce kosmetycznej, modowej i pielęgnacyjnej. I tutaj mam wielką prośbę do tych osób. Potrzebuje dobrego specyfiku (kremu, maści, balsamu, sprey'u) który nawilży porządnie stopy. Oczywiście takie, który będzie dostępny poza granicami Polski. Mimo wszystko wdzięczna byłabym o wszystkie nazwy - w ostateczności będę sprawdzała czy takie produkt kupię tu u siebie. Z góry dziękuję!


INSTAGRAM    |    ASK.FM

"It is not lenght of life, but depth of life."

4 komentarze:

  1. Uwielbiam makrofotografię:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. No myślę, że do piękna im jeszcze daleko ale są to raczej zdjęcia z luźnego dnia i ochoty na fotografie w takim a nie innym stylu :)

      Usuń

Ciesze się, że mogę Cie gościć,
a Twoja obecność jest dla mnie motywacją do dalszego działania.
Zawsze staram się odwiedzam swoich czytelników.
Jeżeli zaobserwujesz - poinformuj mnie o tym.

Czasami mam zaległości ale wszystkie nadrabiam.